KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14023420

nr 1402 3420

Carl Fredrik Reuterswärd

(1934-2016), Sverige

Etsning, Monogramsignerad, komposition. Motivet: 50x64cm, yttermått inklusive ram: 67x82cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 7 juni 2021
kl 20:47:32

4/6 19:46:53 1      Vinnande bud

Carl Fredrik Reuterswärd

Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd